Zahvala Rukometne akademije našoj školi

Rukometna akademija Boris Dvoršek, koja u sklopu svoje rukometne škole dva puta na tjedan drži treninge rukometa za naše učenike, uputila je našoj školi zahvalu na suradnji, tekst koje prenosimo u cijelosti:

Poštovani,

Rukometna akademija Boris Dvoršek već nekoliko mjeseci izvrsno surađuje s vašom školom kroz treninge škole rukometa kojima djeca vrijedno uče i usvajaju znanja ovog prekrasnog sporta. Ovim vam putem želimo zahvaliti na uistinu velikoj potpori i činjenici da ste prepoznali vrijedan projekt koji djecu ne samo usmjerava prema sportu, već ih i uči kako se razvijati kao kvalitetne mlade osobe.

Prepoznali ste nas kao Akademiju koja dolazi djeci, što je jedinstven koncept koji ćemo i dalje sa zadovoljstvom razvijati uz vašu pomoć.

S poštovanjem,

Robert Brzaj

Voditelj odnosa s javnošću

Rukometne akademije Boris Dvoršek

Više informacija o Rukometnoj akademiji Boris Dvoršek možete saznati na sljedećim linkovima:

Facebook adresa: https://web.facebook.com/Rukometna-Akademija-Boris-Dvor%C5%A1ek-Handball-Academy-443294692528949/?ref=hl

Mrežna stranica: www.dvorsekrukomet.com

objavio: Nina Posarić   datum: 15. 12. 2015.