Sedmaši na terenskoj nastavi u Zagrebu

Učenici sedmih razreda bili su 3. studenoga na terenskoj nastavi u Zagrebu. Ovako je to izgledalo:

Okupili smo se ispred škole u 8 sati, a 15 minuta kasnije stigao je autobus. U njemu smo proveli otprilike sat vremena. Prvo odredište bilo nam je kazalište "Trešnja", čiji su nas glumci odlično zabavili predstavom "Ne, prijatelji".

Smijali smo se i uživali u njihovoj glumi. Nakon odlične predstave u kazalištu, bilo je vrijeme da naučimo i nešto novo. Ponovno smo sjeli u autobus i otišli do Prirodoslovnog muzeja.

Tamo su nas dočekali ljubazni vodiči. S njima smo razgovarali o geologiji, a zatim i o geografiji. Potom su na red došli sadržaji vezani uz nastavu biologije te smo upoznali svijet leptira i čuli brojne zanimljivosti o različitim životinjama.  Poslije zanimljivog "putovanja" kroz muzej, okrijepili smo se te prošetali do autobusa. (Lana Ožvald, 7.b)

objavio: Nina Posarić   datum: 25. 11. 2015.