Gosp. gradonačelnik nadario naše učenike

Zlatarski gradonačelnik gosp. Stanko Majdak sa svojom zamjenicom gđom Jasenkom Auguštan-Pentek te pročelnikom gosp. Mladenom Krušljem i ravnateljicom škole gđom Rajnom Borovčak primio je danas učenike naše škole koji su sudjelovali na natjecanjima i projektima te urednika školskog lista - koji su osvojili prva mjesta na županijskim natjecanjima i bili predloženi za državnu razinu natjecanja te većinu njihovih mentora. Gosp. gradonačelnik istaknuo je kako učenici time šire kulturni identitet grada Zlatara te su na ponos gradu, svojim mentorima i roditeljima. Gđa ravnateljica kazala je kako je to plod kontinuiranoga rada. Uime učenika zahvalila je na dobivenim plaketama i čestitkama Petra Sokolić iz 8.a razreda. U fotogaleriju dodano je 17 fotografija. (Denis Vincek)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 20. 5. 2015.