Pripadnici Udruge veterana specijalne policije Domovinskog rata “Barun” u našoj školi o Domovinskom ratu

Pripadnici Udruge veterana specijalne policije Domovinskog rata “Barun” održali su predavanje o Domovinskom ratu učenicima osmih razreda Osnovne škole Ante Kovačića. Istaknuli su kako je njihova nakana da se kroz takva predavanja, koja će održati i po drugim školama Krapinsko-zagorske županije, učenicima pokuša približiti Domovinski rat, okolnosti koje su do njega dovele, njegov tijek i blistava pobjeda naših branitelja. Učenici su bili puni pitanja na koje su veterani specijalne policije strpljivo odgovarali. Branitelji su također učenicima postavili nekoliko pitanja vezanih uz događaje u Domovinskom ratu, a učenike koji su točno odgovorili na njih nagradili su majicama. Klikni na opširnije za više fotografija. (tekst i fotografije Jurica Pribolšan, 8.a)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 19. 5. 2015.