Događajnica

Naše odbojkašice prve u skupini na županijskom natjecanju

Učenice naše škole išle su 12. veljače na odbojkaško natjecanje koje se održavalo u Pregradi. U prvom kolu najprije su igrale protiv Brestovca Orehovičkog i pobijedile s uvjerljivom razlikom (prvi set 25:12, drugi 25:13). Sljedeća ekipa protiv koje su trebale igrati bio je Tuhelj, ali on je odustao.

Pobjedom nad Brestovcom osigurale su tako naše odbojkašice prvo mjesto u svojoj skupini natjecanja. U drugom kolu igralo se na ispadanje, i to protiv Mača. U prvom setu izgubile su s malom razlikom (22:25), a nakon jednako napetog drugog seta pobjedu je odnijelo Mače (23:25). Izgubivši protiv Mača naše su djevojke ispale i krenule u Zlatar. Valja spomenuti da bi pobjeda u drugoj utakmici protiv Mača vodila u polufinale. Na natjecanju su sudjelovale Petra Dumbović, Matea Hitrec i Lucija Pretković iz 8.b te Mihaela Sambolek, Antonija Latin, Andrea Šeremet, Paola Klemar, Laura Latin, Marea Novosel i Dora Hustić iz 8.a razreda.