Obilježavamo tjedan zdravlja

U utorak, 8. travnja, učenici i djelatnici OŠ Ante Kovačića Zlatar obilježit će Tjedan zdravlja aktivnostima u sklopu integriranog dana posvećenog zdravoj prehrani i zdravom načinu života. Dan počinje tjelovježbom nakon koje slijede edukativne radionice o zdravoj prehrani.

Sve to bit će uvod u pripremu zdravog doručka. Pozivamo roditelje i prijatelje škole da nam se pridruže u 11,15 sati na degustaciji naših zdravih zalogaja. Druženje nastavljamo u 11,40 sati kada počinje  edukativno  predavanje "Prehrana i zdrav način života - kakve prednosti nam mogu dati" gosp. Nenada Bratkovića, magistra nutricionizma, u trajanju 45 minuta. Za završetak integriranog dana planirana je šetnja gradom pod nazivom "Olimpijski krug.

Vlatka Prpić. prof.

objavio: DENIS VINCEK   datum: 4. 4. 2014.