Lovro Posarić treći na državnom natjecanju

Na 23. državnom natjecanju iz informatike – Infokupu 2014., što je od 17. do 20. ožujka održano u Primoštenu, učenik 8.a razreda naše škole Lovro Posarić osvojio je izvrsno treće mjesto u kategoriji Osnove informatike.

Do brončane medalje stigao je nakon odličnih ostvarenja na školskoj i županijskoj razini Infokupa. Od najboljeg rezultata na državnom natjecanju dijelila su ga tek dva boda, no za utjehu ostaje mu pohvala članova državnog povjerenstva da je pokazao konstantu na sve tri razine natjecanja na kojima je, ukupno gledajući, skupio najviše bodova u konkurenciji više od dvije tisuće učenika. Čestitamo našem najboljem informatičaru i njegovoj mentorici gđi Nini Posarić, dipl. informatičarki savjetnici!

Denis Vincek, dipl. bibliotekar i dipl. novinar

objavio: DENIS VINCEK   datum: 27. 3. 2014.