Naše odbojkašice na županijskom natjecanju u Pregradi

Sportsko natjecanje u odbojci za djevočice održano je 13. veljače 2014. u Pregradi. Sudjelovalo je deset ekipa podijeljenih u tri skupine. Osnovna škola Zlatar natjecala se u skupini A s Kumrovcem i Konjščinom.

Za ekipu je igralo deset igračica: Antonija Latin, 7.a, Laura Latin, 7.a, Andrea Šeremet, 7.a, Marea Novosel, 7.a, Dora Hustić, 7.a, Lucija Pretković, 7.b, Petra Dumbović, 7.b, Mihaela Sambolek, 7.a, Klaudija Vuk, 8.a, i Lorena Mojčec, 6.a. Prvi susret naša škola igrala je s Kumrovcem i izgubila 2 : 0 - u setovima 25 : 7, 25 : 10. Drugi susret Osnovna škola Zlatar izgubila je od Osnovne škole Konjščina sa 29 : 27 i 25 : 13. Prvaci županije su Osnovna škola Kumrovec, drugoplasirana je ekipa Osnovne škole Krapinske Toplice, a treće su učenice Osnovne škole Veliko Trgovišće.

Stjepan Škrlec, prof.

objavio: DENIS VINCEK   datum: 17. 2. 2014.