Danas održana božićna priredba u zlatarskoj osnovnoj školi

Danas je o Božiću održana školska priredba u dvorani s početkom u 11 sati. Prvi je nastupio naš školski pjevački zbor pod vodstvom profesorice glazbene kulture gđe Josipe Hopek. Zatim su učenici 4.a razreda, razrednica kojih je učiteljica gđa Silvija Adanić, izveli igrokaz. Ni naša folklorna skupina nije mogla proći nezapaženo.

Učiteljica gđa Anita Petanjek-Macan osmislila je koreografiju, a školski tamburaški orkestar pratio ih je glazbom. Plesna skupina izvela je na kraju ples uz pjesmu All I want for Christmas is you. Školski tamburaški orkestar izveo je tri skladbe: Tiha noć, Svim na zemlji i Bijeli Božić. Priredbu su vodili Andro Klancir i Đurđica Kušek. Uime gradonačelnika i Grada Zlatara na svečanosti bio je nazočan pročelnik gosp. Mladen Krušelj. Na kraju je Nikola Lončar na kajkavskom narječju, uime svih učenika, djelatnika i ravnateljice naše škole gđe Rajne Borovčak, svima čestitao sretan Božić i novu 2014. godinu.

Tousti debeli
Zdravi i veseli bili
Daj vam Bog sega dara dosta
A najvise mira i Božjega blagoslova
Srećen vam Božić i blagoslovljene nove ljete
!

Ostale fotografije (29) mogu se pogledati u fotogaleriji.

Marko Stažnik, 6.b

objavio: DENIS VINCEK   datum: 20. 12. 2013.