Na državnom natjecanju pohvaljene fotografije našega knjižničara

Gosp. Denis Vincek, stručni suradnik knjižničar u Osnovnoj školi Ante Kovačića u Zlataru, sudjelovao je ove godine prvi put na Šestom koprivničkom salonu fotografije "Sretno dijete – sretna obitelj", koji je organizirao Foto kino klub Podravina.

Gosp. Vincek u stankama između rada u školi i bavljenja znanstveno-istraživačkim radom na Poslijediplomskom studiju informacijskih i komunikacijskih znanosti subotom odlazi na nogometne utakmice bodreći s njihovim roditeljima svoje sadašnje, ali i prijašnje učenike.

Dvije pohvaljene fotografije pod naslovom "Sportska obitelj, radost pobjede" snimio je tako na utakmici na kojoj su stariji pioniri Lobora igrali protiv Straže u gostima u Humu na Sutli. Na ovom državnom fotografskom natjecanju sudjelovalo je 186 autora sa čak 825 fotografija, a ocjenjivački sud u sastavu gosp. Vladimir Puž, gosp. Dražen Tetec i gđa Višnja Golubić pohvalio je kolekciju fotografija gosp. Denisa Vinceka, koja je u sklopu teme "Obitelj" izložena s još 50 najuspješnijih fotografija u Domu mladih u Koprivnici.

Marijan Posarić, prof.

objavio: DENIS VINCEK   datum: 18. 12. 2013.