Tko je sveti Nikola?

Projekt "Roditelj - suradnik u nastavi", koji je počeo 2009., nastavlja se. Ovaj put u 2.b razredu roditelj, koji nam je pomogao saznati tko je bio sv. Nikola, bila je gđa Sandra Crčić, majka učenika Roka Crčića.

Gđa Sandra provela je s nama cijelo poslijepodne te nam je pročitala nekoliko legendi o sv. Nikoli, ispričala svoje doživljaje iz djetinjstva, pomogla izraditi čizmice, a s učenicima zapjevala je i zasvirala na trianglu i štapićima dobro poznatu pjesmu "Sveti Niko svijetom šeta".

Nezaboravno iskustvo za majku i dijete - a jedan zanimljiv i drugačiji dan za sve ostale učenike - bila je srijeda popodne. Učenici su na kraju zapljeskali i zahvaili gđi Crčić te ju pozvali da ponovno dođe u goste 2.b razredu.

Anita Petanjek-Macan, dipl. učiteljica

objavio: DENIS VINCEK   datum: 5. 12. 2013.